Dikmen Aspava

Ankara Dikmen’de yer alan 1071 Aspava olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Dikmen Caddesi üzerinde bulunmaktayız. Biz bu yola çıkarken önceliğimizi siz müşterilerimizin mutluluğu olarak belirledik. Sizin masadan mutlu kalkmanız için gereken unsurları belirleyip onlar üzerinde çalıştık.

Hijyen

Yemeklerimiz steril ortamlarda hijyenik şekilde hazırlanmaktadır. Asla yemeyeceğimiz yemeği sizlere sunmayacağımızı bilmenizi isteriz. Sizlerin mutluluğu ve bizi en sevdiğiniz Aspava olarak görmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. Ankara Dikmen 1071 Aspava olarak çalışanlarımızın hijyene verdiği önemin üzerinde çok fazla durmaktayız.

Ulaşım

Ulaşımımız oldukça kolaydır. Ankara’nın en güzel semtlerinden biri olan Dikmen’de, Dikmen Caddesi üzerinde yer almaktayız. Sessiz, gürültünün az olduğu bir konumdayız. Ayrıcaaracınızı park edebileceğiniz park yerlerimiz de mevcuttur. “Acaba arabama bir şey mi oldu?”, “Parkettiğim yer güvende mi?” sorularını düşünmeden kendinizi şımartabileceğiniz mekanımıza sizleri bekliyoruz.

Güler Yüzlü

Çalışanlarımız her zaman güler yüzlü hizmet vermektedirler. Sizlerin mutluluğu, yemeğinizi en özel şekilde yediğinizi hissetmeniz bizim için çok önemli. Urfa mutfağından gelen mükemmel lezzetimizi pidenizi, kebabınızı, dönerinizi yerken en güzel şekilde tadabileceksiniz. Bizim önceliğimiz sizin mutluluğunuz.

Dikmen Aspava

Ankara Dikmen Caddesi üzerinde bulunan 1071 Aspava mekanımıza her zaman bekliyoruz. Unutmayın! 1071 Aspava olarak tek farkımız, damak çatlatan tadımız! Gelin, en özel yemeklerimizin tadına bakın, sizler de değerlendirin 🙂

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Joe Doe cevap

    Nam viverra euismod odio, gravida pellentesque urna varius vitae. Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

    24 Ağustos 2016 , 03:43
  • Joe Doe cevap

    Sed dui lorem, adipiscing in adipiscing et, interdum nec metus. Mauris ultricies, justo eu convallis placerat, felis enim ornare nisi, vitae mattis nulla ante id dui.

    26 Ağustos 2016 , 14:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir